Menü
 • Irish Pub & Restaurant
 • Diamond Gold
 • Tuner Gold
 • Tunus Cafe & Restaurant
 • Florya Dubleks
 • Big Mamma's Aksaray
 • Cafe My Motto
 • Pandora Cafe&Restaurant
 • Keyf-i Sefa Teras
 • Toskana Vadisi Villa
 • Günışığı Evleri, Villa Güzeler
 • Villa Art Vintage Villa Dekorasyon
 • Tuğra Altın
 • Doruk Kuyumculuk
 • Ung Hotel

“Yüksek Sosyete” Nerede çekiliyor, dizideki ev, ofis dekorasyonları, kostümler, mekanlar..İÇ MİMARİ

2016-09-15 23:52:29
Diğer Bloglar

“Yüksek Sosyete” izleyiciyi ekrana kilitledi

 

Yüksek-Sosyete-kıyafetleri

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları.

 

 

rüya

Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

Yaz mevsiminin en iddialı yapımlarından biri Yüksek Soyete. Kış boyunca da ekranlarımızda olacak gibi görünen dizininbaşrollerinde ekranlardan tanıdığımız iki yüz Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk var..

 

 

çift

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

Dizinin yapımcılığını Bi Yapım üstlenmiş.  Metin Balekoğlu’nun yönetmenliğini yaptığı dizide Burak Sağyaşar yapımcı olarak karşımıza çıkıyor. Senaryo ekibi ise Yazı Odası’ndan kurulmuş . Zuhal Olcay ve Hakkı Ergök gibi deneyimli ve popüler oyuncularla da güç kazanan dizi, gösterişli mekanları, eğlenceli konularıyla izleyiciyi şimdiden ekrana bağladı.

 

 

yuksek-sosyete-1-bolum-fragman4jpgpSRHz1Xl

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları.

 

salıncak 1

Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

Dizinin ilk bölümü güzel İzmir’in popüler mekanlarında  güneşli  günlerde  çekilmiş. Devamı  ise İstanbul’un farklı semtlerinde geçiyor.

 

 

mutfakta

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

Konusu klasik aslınd;a zengin fakir örgüsü. Farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu Kerem‘i canlandırıyor. Hazar Ergüçlü ise, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ karakterine hayat veriyor.

 

 

yüksek-sosyete

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

Yüksek Sosyete’de annesi  Süreyya (Zuhal Olcay) Cansu’ya, Cansu’nun doğduğu gün eşi tarafından aldatılıp terk edildiği için uğursuz diye hitap eder ve kızını sürekli hırpalar.  Annesinden ve içine doğduğu hayattan kurtulmak ve kendisine yeni bir yaşamkurmak isteyen Cansu, gerçek kimliğini saklayarak girdiği işte, yine kendisi gibi başka bir kimlikte orada çalışan Kerem’e aşık olur. Farklı kimlikler üzerine kurulu Cansu ve Kerem aşkının geleceği merak edilirken, Meriç Aral’ın hayat verdiği Ece ve Ozan Dolunay’ın canlandırdığı Mert de dizinin sevimli kahramanlarıdır.

 

piknik

Yüksek Sosyete dizisi setinden bir kare.

 

Hem çetrefilli aile ilişkileri, hem de aşk dizinin itici güçlerindenEngin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün uyumu da diziyi bir tıkileri taşıyor.

 

çayırda

Yüksek Sosyete dizisi, Hazar Ergüçlü ve Engin Öztürk.

 

 

mum

Yüksek Sosyete dizisi oyuncuları.

 

 

İhtişamlı evde altın varak etkisi

 

 

ev dış

Yüksek Sosyete dizisi Koranlar’ın evi.

 

Süreyya Hanım’ın sarayı dışarıdan sade gözükse de ihtişam evin içinde kendini gösteriyor.

 

 

ev dış havuz

Yüksek Sosyete dizisindeki ev.

 

Havuza bakan arka cephe ise evin keyif köşelerini, dinlenme ve dedikodu alanlarını gözler önüne seriyor. Katlarda yer alangeniş balkonlar, evin prekast cephesinde ferforje korkuluklarıyla şık duruyor.

 

 

ev kapı

Yüksek Sosyete dizisi evin girişi.

 

Cansu’nun ailesi ile yaşadığı saray yavrusu ev, daha girişten itibaren altın varak kaplamalarla ihtişamını hissettiriyor.

 

yuksek sosyete1

Yüksek Sosyete dizisindeki ev.

 

Evin girişi üst kata çıkan merdivenlere bakarken, aslında salona açılıyor. Asma tavanlar, merdivenler ve duvarlar altın varakkaplama. Giriş kapısının hemen karşısında yer alan merdivenlerin iki yanındaki dev vazolar, eve girişte kendini gösteriyor. Cam vitray ile kaplı giriş kapısı ise ahşap. Merdivenlerde de beyaz mermer tercih edilmiş.

 

merdiven 1

Yüksek Sosyete dizisi Koran’ların evi.

 

Evin zemini mermer, duvarlar panel kaplama. Modüler asma tavanlar hem eve hareket katmış hem de zerafet.

 

merdiven

Yüksek Sosyete dizisi dekorasyonları.

 

Evin geneline hakim renk, bej, altın rengi ve tarçın. Hem mobilyalar, hem balkon hem de duvar kaplamalarında bu tonların hakimiyetini görüyoruz.

 

 

Avizeler aydınlatmanın baştacı

 

 

yuksek sosyete.jpg 1

Yüksek Sosyete dizisi dekorasyonları.

 

 

Evin aydınlatması farklı şekillerde sağlanmış. Duvar aplikleri şık ve etkili bir ışık kaynağı olurken, duvarlardaki pahalı tablolarada ayrı bir efekt sağlıyor.

 

 

avize

Yüksek Sosyete dizisi avize dekorasyonları.

 

Tavana gömülü ledler her yeri pırıl pırıl aydınlatırken gerçekten etkili, ihtişamlı dev avizeler ise farklı formlarıyla evin havasınıdeğiştiriyor.

 

yuksek sosyete

Yüksek Sosyete dizisi dekorasyonları.

 

Balkonlu üst katta; ahşap panel kaplama, altın varak etkisi ile ortama uyum sağlarken, özel desenli cam panelli bölümü ile de uyum içinde. Üst kattan alta süzülerek inen merdiven korkulukları ise yine altın varak boyalı.

 

koridor

Yüksek Sosyete dizisi avize modelleri.

 

Gökyüzü desenli modüler asma tavan irili ufaklı aydınlatma aparatlarının yanı sıra, dev avizelere de ev sahipliği yapıyor.

 

 

 

Salon sade ve şık

 

 

aile

Yüksek Sosyete dizisi Koran ailesi. Cansu’nun ailesi.

 

Evin bahçeye bakan salonunda aile poz veriyor. Salon büyük pencereleriyle aydınlık.  İki pencerenin arasında yer alan cam raflı niş, üzerindeki antika el işi objeleri gözler önüne seriyor. Nişin önüne yerleştirilmiş, aslan ayaklı, yeşil kaplama koltuk, her iki yanındaki sehpalarla bütünlenmiş. Ortadaki halı ise duvar kağıdı ile uyumlu.

 

ev salon

Yüksek Sosyete dizisi salon dekorasyonu.

 

Tekli koltukların arasındaki sehpa da orta sehpa gibi altın varak boyalı, aslan ayaklı. Her ne kadar altın rengiyle canlansa dahakim renk açık kahve ve bej salonda da.

 

salon yeni

Yüksek Sosyete dizisi salon dekorasyonu.

İletişim Formu