Menü
 • Irish Pub & Restaurant
 • Diamond Gold
 • Tuner Gold
 • Tunus Cafe & Restaurant
 • Florya Dubleks
 • Big Mamma's Aksaray
 • Cafe My Motto
 • Pandora Cafe&Restaurant
 • Keyf-i Sefa Teras
 • Toskana Vadisi Villa
 • Günışığı Evleri, Villa Güzeler
 • Villa Art Vintage Villa Dekorasyon
 • Tuğra Altın
 • Doruk Kuyumculuk
 • Ung Hotel

Kim Kardashian’ın evi de kendisi gibi sansasyonel!İÇ MİMARİ

2016-09-15 23:08:13
Diğer Bloglar

havuzzzz

Kim Kardashian’ın evi. Havuzlu bahçe.

 

İş ve sanat hayatından çok, sansasyonel haberlerle gündemden düşmeyen Amerikalı ünlü magazin yıldızı Kim Kardashian, yeni eviyle de çok konuşuluyor!

 

 

çift 1

Kim Kardashian ve eşi ünlü rap’çi Kanye West.

 

Kim Kardashian ve eşi ünlü rap’çi Kanye WestHollywood Hills’te satın aldıkları 20 milyon Dolar değerindeki yenimalikanelerini çocukları olduktan sonra, gözlerden uzak kalabilecekleri ve rahat edecekleri bir mekan olarak tercih etmişler.

 

NO TABLOIDS!  Kim Kardashian arrives at Lavo Las Vegas New Years Eve at the Venetian on December 31, 2010 in Las Vegas, Nevada. Kim Kardashian Hosts New Year's Eve At TAO Las Vegas TAO Nightclub at the Venetian Las Vegas, NV United States December 31, 2010 Photo by Denise Truscello/WireImage.com To license this image (62922150), contact WireImage.com

Kim Kardashian Las Vegas’ta.

 

Gerçi Kim Kardashian’ın gözlerden uzak kalmaya ve gündemden düşmeye hiç niyeti yok gibi görünüyor. Daha çok sosyal hayatıyla, seks kasediyle, reality showlarıyla tanınan Kardashian, baba tarafından Ermeni, anne tarafından ise Hollanda ve İskoç asıllı.

 

 

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 11: Rapper Kanye West (L) and television personality Kim Kardashian attend the Givenchy fashion show during Spring 2016 New York Fashion Week at Pier 26 at Hudson River Park on September 11, 2015 in New York City. (Photo by Michael Loccisano/Getty Images)

Kim Kardashian ve eşi Kanye West.

 

Prodüktörlük, modellik, şarkıcılık, aktristlik ve iş kadınlığı yapan Kardashian, ünlü dergilere verdiği pozlarla daha çok akıllarda kalmayı başarmış bir sanatçı.

 

 

kim-kardashian-1

Kim Kardashian.

 

Konuk oyuncu veya jüri üyesi olarak da çok sayıda televizyon yapımında rol alan Kardashian, 2007 yılında Playboy dergisine soyunmuştu. Kardashian 2 Mayıs 2008’de “Workout with Kim Kardashian” adlı bir spor DVD’si çıkarmış,  daha sonra kendi blogunu açmış ve ardından ayakkabı satış işine başlamıştı.

 

 

çift

Kim Kardashian ve eşi ünlü rap’çi Kanye West.

 

 

Çalkantılı evlilikler ve birliktelikler yaşayan Kim Kardashian, 2012 Nisan ayından beri ünlü rap’çi ve hip hop prodüktörü  Kanye West ile beraber. Kanye West’ten bir oğlu ve bir kızı olan Kardashian, yeni evinde daha iyi bir anne olmaya hazırlanıyor.

 

Evin eski sahibi Lisa Marie Presley

 

 

ev kapısı

Kim Kardashian’ın evi.

 

20 milyon dolarlık malikanenin eski sahibi Lisa Marie Presley. 3,5 dönümlük arazi üzerine kurulu malikanede 8 yatak odasıbulunuyor.

 

 

ev giriş

Kim Kardashian’ın evi.

 

Evin geneli taş duvarlarla örülü. Eskitilmiş tuğla görüntüsüyle vintage etkisi yaratılan evin duvarlarında da bu etki hakim. Bol yeşilliğin ortasında yer alan yaşam alanları, taşlık yolların süslediği girişlerle bölünüyor.

 

 

giriş merdiven

Kim Kardashian’ın evi.

 

Küçük pencereler ve kepenklerle adeta şato havasına bürünen ev, girişin iki yanındaki duvar aplik fenerlerle daha sevimli hale geliyor… Yerler, basamaklar mermer kaplama.

 

 

küçük havuz

Kim Kardashian’ın evi.

 

Geniş bir arazi üzerine kurulu malikanenin asıl yaşam alanı adeta dışarı kısımlarda. Uzun jakuzili bu havuz; gündüzleri keyif yapmanızı sağlarken,  geceleri de seyirlik bir hal alıyor.

 

 

havuz kemer

Kim Kardashian’ın evi.

 

Havuza uzaktan bakan kemerli kapı, fener duvar aplikleriyle sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor.

 

Her köşesi ayrı bir keyif için dekore edilmiş

 

şömine fis

Kim Kardashian’ın evi, şömineli bahçe.

 

Açık alanların hemen her köşesi keyif için dekore edilmiş. Bu köşede hem şömine hem de fıskiyeli çeşme rahatlatıcı bir etki yaratıyor.

 

 

bahçe oturma

Kim Kardashian’ın evi, bahçe keyfi.

 

Tonozlu ahşap tavanlı bu açık alanda taş tuğlalar yine gözde. Kemerli taş duvarların ardındaki manzaraya bakarak dinlenmek mümkün. Yüksek tavanlı bu oturma köşesi; rahat koltukları, dev şık avizesiyle dinlencenin de adresi.

 

 

bahaçe keyif

Kim Kardashian’ın evi.

 

Bahçenin, yeşil alanın ortasındaki bu bölümde, hem dinlenebilir hem de tatlı sohbetlere dalabilirsiniz.

 

 

bahçe

Kim Kardashian’ın evi, bahçe ve yeşillik.

 

Geniş yeşil alanın etrafında konumlanan binalar, birbirine geçişli ve kullanışlı.

 

Çiftin bir de üzüm bağı var

 

şarap bağı

Kim Kardashian’ın evi, üzüm bağı.

 

16 bin metrekarelik alanda şarap üreticiliğine de soyunmayı düşünen çiftin bir de üzüm bağı var.

 

 

şömine ahşap

Kim Kardashian’ın evi, açık havada şömine keyfi.

 

 

Malikanenin açık alanlarında geceler de keyifli. Şömine ufak esintilerde bile insanın içini ısıtacak türden.

 

Dekorasyonda tuğla ve ahşap uyumu!

 

 

salon giriş

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

 

Bahçeden içeri açılan Fransız kapılı salondan girildiğinde, balıksırtı ahşap zemin kaplama, bembeyaz duvarlar ve ahşap tavan çıtaları dikkat çekiyor.

 

 

salon

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

Evin geneline hakim beyaz kubbeli tavanlar, ahşap kalaslarla bir çatı katı havasında ve tarzında dekore edilmiş. Beyaz renk,mobilyalarda da kendini ağırlıklı gösteriyor. Rahat ve kullanışlı salon, mavi halı ve yastıklarla renklenmiş.

 

 

şömine oturma grubu

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

Şömine önündeki bu rahat oturma grubu da ailenin bir arada vakit geçireceği alanlardan… Mavi ve beyaza,  gri ve siyah de eşlik ediyor bu kez dekorasyonda.  Metal avizeler spor ve şık.

 

koltuklar

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

Televizyon ve şöminenin bir arada kullanıldığı diğer bölüm de, ailenin bir arada keyifle oturabileceği tarzda dekore edilmiş. Ahşap asma tavan ve beyaz tuğla duvarlar sıcak ve samimi bir ortam izlenimi veriyor. Cam sehpanın üzerindeki dekoratif objelerortama renk katıyor.

 

oturma salonu

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

objeler

Kim Kardashian’ın ev dekorasyonu.

 

Ada mutfak geniş ve kullanışlı

 

İletişim Formu